Klaasvill Isover KV 041

Isover KV 041 on mineraalvill.Isover KV 041 on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest  materjalist. Isover KV 041vastab ehitusmaterjalide  saasteklaasile M1 ja on lõhnatu  materjal.ISOVER KV 041 on puistevill, mille peamisteks kasutusobjektideks on ülemised vahelaed, korruste vahelaed ning muud horisontaalses asendis sõrestik-konstruktsioonid

 Väärtus
Soojusjuhtivus 0,041 W/mK, Lambda Deklareeritud väärtus
CE märgistuse kood MW-EN14064-1-S2-MU1
Kõrgeim kasutustemperatuur 200°C (sõltuvalt kasutusvariandist)
Tuleohutuse klass A1

Kivivill

Kivivilla hea soojusisolatsioonivõime põhineb tiheda kiudkonstruktsiooniga seotud õhu paigalpüsimisel. Villa mahust moodustab õhk 92-99%. Kivivill isoleerib hästi nii kuuma kui külma. Kivivill on veeauru läbilaskev (selle aurutakistus on sama, mis õhul). Kivivillaga isoleeritud hooned seega “hingavad” ning nende siseruumides on tagatud hea mikrokliima. Tänu tihedale kiud- konstruktsioonile on kivivill heaks valikuks heliisolatsioonina. Kivivill ei ima niiskust ning püsib piisavalt kuivana isegi ligi 100%-se niiskuse juures. Isoleermaterjalide funktsioneerimise tagamiseks on kivivilla tooteid töödeldud niiskuse eest kaitsvate ainetega ning seetõttu võib neid kasutada normaalsetel ilmastikutingimustel. Kivivilla sideaine kaob materjalist temperatuuril alates 250°C, misjärel sideaine aurustub, ega riku kivivilla struktuuri, mille sidusus ja kihilisus hoiab kiude koos. Nii säilitab materjal jäikuse ja kaitseb isoleeritud konstruktsioone tule eest. Kuna soojusisolatsioonimaterjali kiud on temperatuurimuutustele väga vastupidavad, võib kivivilla seega kasutada väga kõrgel töötemperatuuril (kuni 1400ºC).

Klaasvill Isover Insulsafe

ISOVER INSULSAFE  on toodetud umbes 85% ulatuses taaskasutatud klaasist. ISOVER INSULSAFE  on mineraalne puistevill puhuriga paigaldamiseks. Villale on  lisatud väike kogus tolmu siduvat õli. ISOVER INSULSAFE  on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER INSULSAFE  on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Klassifitseerub vastvalt standardile EVS EN 13501-1:2007 tuletundlikkuse klassi A1.Puistamisel horisontaalpinnale kaldega ≤ 15° ja puistetihedusega ≥ 15 kg/m³ saab ühest pakist valmis isolatsioonimaterjali 1,066m³

 Väärtus
Soojusjuhtivus 0,041 W/mK, Lambda Deklareeritud väärtus
Kõrgeim kasutustemperatuur 200°C (sõltuvalt kasutusvariandist)
Tuleohutuse klass A1

PUHTAIM JA KERGEIM VILL !

Tselluvill

Tselluvill on puitmaterjalil põhinev tselluloosist, paberist või puitkiust valmistatud isolatsioonimaterjal. Tselluvilla toormeks on purustatud makulatuur,mis on segatud booriühenditega andmaks materjalile hea tulepüsivuse ning näriliste ja hallitusseente vastase kaitse. Tselluvill on hingav ja suure tihedusega soojustusmaterjal, mis ei vaja vahelael aluskilet ega tuuletõket. Tselluvill peab tulekoormustele paremini vastu kui mittepõlevad mineraalvillad. Tselluvilla niiskus (nii kiudude poolt seotud kristallvesi kui ka boori keemiline koostis) aeglustavad temperatuuri tõusu. Söestunud, kuid sulamata tselluvill, takistab pikalt tule levikut ehituskonstruktsioonides. Boori tähtsaks lisamõjuks on tõhus hallituse, mädandavate seente ja putukate tõrjevõime. Kui niiskus tõuseb puitkonstruktsioonidele ohtlikule tasemele (näiteks põrandaaluste halva tuulutuse või katusekatte lekke tagajärjel) takistab tselluvill hallituse, mädanemise ja kahjurputukatõukude ilmumist. Selles suhtes on tselluvill puitehitistes ideaalne isolatsioonimaterjal.

Kontaktandmed

Võta meiega ühendust

Maibis Group OÜ

Registrikood
12676694
KMKR EE
101857149

Kontakteeru

Telefon
+372 5858 0858
E-mail
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.